Užitečné nástroje

Zde najdete přehled užitečných nástrojů, které vám pomůžou v každodenní rutině blogování. Ušetří čas či usnadní práci, přinesou možnost výdělku nebo rozšíří vaše znalosti a vědomosti.

Upozornění: některé odkazy jsou tzv. affiliate odkazy a pokud přes ně navštívíte doporučované stránky a zakoupíte služby, získám z toho malou provizi. Všechny doporučované služby jsem ale opravdu osobně vyzkoušela a doporučuji je zde z přesvědčení, že mohou být pro vás užitečné a prospěšné. Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete použít affiliate odkaz, můžete navštívit doporučované stránky zadáním přímo do Vašeho prohlížeče nebo přes vyhledávač Google apod.

E-mail marketing

www.smartemailing.cz
www.mailchimp.com

Jak napsat E-book za 14 dní

skvělá knížka Stáni Mrázkové, podle které jsem já napsala svůj první e-book Jak zařídit interiér, který vydělal za první týden prodeje 10 000 Kč.

Jak napsat E-book za 14 dní můžete koupit zde.

 

 

 

Úprava fotek, obrázků

www.picmonkey.com - skvělá stránka, která vám umožní zdarma dělat koláže, upravovat fotky (ořezávat, přidávat filtry a různé efekty), přidávat text atd. a nahradí tak drahé a složité programy typu Photoshop. Funguje online, nemusíte nic stahovat.

http://www.sxc.hu/ – databáze ilustračních fotek ke stažení a použití zdarma (pozor, v prvním a posledním řádku se zobrazují komerční fotky, které zdarma nejsou)

Podobná stránka je pixabay.com

Další tipy na obrázky zdarma v tomto článku

Možnost výdělku pro váš blog

Post Genius – systém, díky kterému Vás mohou oslovit zájemci o tématicky související PR článek na Vašem blogu. Vše funguje automaticky, dostáváte nabídky na články, které můžete nebo nemusíte přijmout. Po publikování a odevzdání článku se vám přičte patřičná odměna.

Knihy

Všechny tituly vydavatelství Melvil – zejména 4 hodinový pracovní týden, Restart, Kopni do té bedny a další
Blogging – All in One for Dummies – kniha v angličtině, poštovné do ČR zdarma

Podpora kreativity

Pusťte si do ucha zvuky skutečné kavárny, ať jste kdekoli. Je prokázáno, že „cvrkot“ z kavárny podporuje kreativitu!  http://www.coffitivity.com