O mně

Na tento blog momentálně není přidáván nový obsah, ale věřím, že všechny informace a články, které zde byly publikovány Vám pomohou s Vašimi úspěšnými blogy!!!

 

Jsem Jana Pěkná a svůj první blog jsem založila v roce 2008. Světu blogování jsem zcela propadla. Za ty roky jsem měla možnost důkladně prozkoumat, jak blogy fungují u nás i v zahraničí a k čemu jsou vlastně dobré.

Kromě tohoto projektu –  Jak psát blog   - je mou hlavní činností interiérový design a  blog pro mou Online školu bytového designu a podnikání, který (skvěle!) podporuje moje podnikání a prodává mé kurzy.

Díky blogování vznikl a velmi rychle získal více jak 20 000 čteníářů také digitální časopis Bohemia Living. jehož jsem byla zakladatelkou a šéfredaktorkou a který vycházel v letech 2012 – 2014.

Svět blogů mi toho spoustu dal – nová přátelství, nové zákazníky, zajímavé projekty a příležitosti, mnoho zkušeností… Tyto stránky jsem založila proto, abych se s vámi podělila o to, co o blogování vím a pomohla vám s vašimi vlastními blogy.

Stránka „Jak psát blog“ je určena všem, kteří přemýšlí o založení blogu nebo ho již mají a hledají nápady a náměty na vylepšení. Bude hodně o tom, jak psát blog, který podpoří vaši živnost či podnikání, protože pevně věřím (a v praxi jsem si ověřila), že blog je úžasným marketingovým nástrojem. Ale bude i pro ty, kteří chtějí psát blog pro svou vlastní zábavu a možná doufají, že jim blog jednou začne vydělávat i nějaké peníze.